Relacja z doręczenia naszej paczki

Jak już wiecie nasze prezenty powędrowały już do p. Arkadiusza.  W ostatnich dniach otrzymaliśmy relację z przekazania paczek.  Oto ona:

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki. Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem LDZ-2173-552511), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pan Arkadiusz gdy tylko nas zobaczył był już wzruszony, z czasem otwierania paczek był coraz bardziej zadowolony i wdzięczny. .... Gdy usłyszał że dowieziony zostanie węgiel nie mógł uwierzyć że to się dzieje naprawdę.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Bardzo dziękuję za wsparcie i ogromne zaangażowanie, w tak krótkim czasie przygotowana została piękna paczka która spełniła potrzeby pana Arkadiusza.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Pan Arkadiusz bardzo dziękuje za zaangażowanie w projekt który szlachetnie pomaga rodzinom i osobom samotnym wyjść z trudnej sytuacji.